Чесно кажучи, давно про це думав і хотів зробити, але обрання Зеленського президентом і використанням ним Телеграму як основного майданчику спілкування – стало останньою краплею і шаленою мотивацією це зробити.

До цього мене зупиняло те, що Телеграм може бути проектом КГБ/ФСБ. Насправді, я продовжую так думати. Але ігнорувати Телеграм вже важко, виходячи з тієї ролі і ніші, що Телеграм зайняв і виконує в Україні серед українців.
Раніше я мав певний досвід публікацій, статей та інтерв’ю, ділився своїми думками, то на різних форумах, то на сайті Зелена Хвиля, Фейсбук, навіть пару разів на Лізі. Але Телеграм – він фокусує і концентрує, плюс без цензури чи критеріїв безрекламності. Що хочу, те і пишу! Тобто Телеграм – це одне місце, де можна розмістити специфічну інформацію одного напрямку.

Мій канал Еколог Баськов – це саме про це: про впровадження екологічності, зеленості та сталого розвитку серед бізнесу в українських реаліях. Це повсякденна проблематика моєї роботи у спілкуванні з українським бізнесом, державою, ГО тощо. Спілкуючись з якими, я зрозумів, що ми обговорюємо досить цікаві речі, якими варто поділитись з ширшим колом: бізнесом, колегами і конкурентами, студентами тощо. У своєму телеграм-каналі я б хотів поділитись інсайдами, знахідками, позиціями інших, дискусіями та іншими речами, які формують порядок денний сталого розвитку нашої країни.

Питання розуміння сталого розвитку, екологічності настільки просте, наскільки складне в реалізації в конкретному проекту, компанії чи бізнес процесі. На практиці дуже часто не зрозуміло що робити і як досягати та оцінювати результат; як одночасно не вдатись до максималізму і зберегти прибутковість реалізованого. Не з’їхати в гіршому випадку до грінвошінга, а в кращому випадку до впровадження Зеленого Офісу і участі в Україна без сміття.

Мені хотілось би вірити, що інформація, якою я планую ділитись, дозволить зрозуміти логіку бізнесу, мотиви і мотивації. Зрозуміти чому у них не завжди виходить робити найкращим чином щодо довкілля, навіть якщо бізнес хоче змінити ситуацію. Покаже практичні підходи і найкращі практики. Дозволить знайти підходи щодо впливу на бізнес, державу, громадськість.
Конкуренти зможуть підгледіти чим ми займаємось. А студенти і школярі зможуть зрозуміти, чим конкретним можна займатись в сфері сталого розвитку.
Можна було б ще більше написати, але підписавшись на мій телеграм-канал, ви самі все побачите.
Лупаймо цю скалу!

Корзина (3)

    Корзина пуста

заполните данные

Наш менеджер свяжется с Вами в ближайше время,
для уточнения заказа и оплаты

Общая сумма

Общий вес

0 грн

0 кг

Выбрать способ доставки:

Меню