100_1-300x190Харківський машинобудівний коледж сьогодні є провідним вищим навчальним закладом з підготовки молодших спеціалістів машинобудівного профілю. Він створений рішенням Українського Уряду в 1997 році на базі трьох технікумів і одного коледжу. Успадкувавши кращі традиції цих навчальних закладів, за останні роки колектив коледжу створив потужну систему методичного, матеріального та організаційного забезпечення навчально-виховного процесу. Зараз в коледжі два навчальні корпуси у яких розміщується 11 лабораторій, 60 навчальних кабінетів, 6 лабораторно-дослідницьких комплексів, 5 навчально-виробничих майстерень, 9 комп’ютерних класів, три спортивних зали з тренажерними комплексами, бібліотеку з трьома читальними залами, їдальні та буфети. Всі іногородні студенти забезпечуються місцями в гуртожитку. За спостереженнями наших студентів, щоб обійти всі навчальні та спеціальні приміщення, зупинившись в кожному з них всього на одну хвилину, треба буде витратити більше двох годин часу.

вул. ІІІ Інтернаціоналу, 5

100Коледж здійснює підготовку фахівців за восьмома спеціальностями, які за своєю структурою та спеціалізаціями забезпечує покриття всіх сучасних вимог машинобудівного виробництва. В навчальному закладі – єдиному в Україні – навчаються молодші спеціалісти за спеціальністю «Обслуговування транспортних засобів високої прохідності». В нашому регіоні коледж є єдиним з підготовки фахівців за спеціальностями «Механічні вимірювання», «Зварювальне виробництво».

Завдяки високому професійному рівню викладацького складу навчальному закладу доручено розробку і супровід стандартів вищої освіти з чотирьох спеціальностей.

Завдяки тісній співпраці коледжу з виробництвом забезпечується проходження всіх видів практики в повному обсязі з набуттям студентами необхідних професійних умінь та навичок. Збережено систему розподілу випускників. Всі вони отримують направлення на роботу або на продовження навчання за скороченими програмами в університетах і академіях.

Висока якість підготовки молодших спеціалістів, система раннього розподілу та високий авторитет коледжу в бізнесі та державному секторі економіки дозволили реалізувати головний принцип вищої школи – звести практично до нуля чисельність випускників, які знаходяться на обліку у службах з працевлаштування.

Машинобудівний коледж є провідним методичним центром в галузі навчання молодших спеціалістів. Його вченими, методистами та педагогами розроблені й успішно реалізуються модульно-рейтингова система організації навчального процесу, тестова технологія контролю рівня знань студентів, електронна бібліотека, сучасне практичне навчання та інші інноваційні технології, які в повній мірі відповідають вимогам Болонських домовленостей та інтеграції вищої освіти України в європейський освітній простір.

Досить високим рівнем довіри до коледжу держави є досить висока частка студентів, які навчаються за кошти державного бюджету. За підсумками прийому 2013 року дев’ять з десяти студентів навчаються за рахунок державних коштів. Нам вдалося зберегти в повному обсязі фінансування з державного бюджету навчання за заочною формою. При цьому прийом студентів – заочників здійснюється з числа випускників професійно-технічних навчальних закладів без зовнішнього тестування.

Біля 70 відсотків студентів денної форми навчання отримують стипендію.

Коледж має гуртожиток, в якому надаються місця всім іногороднім студентам.

Корзина (3)

    Корзина пуста

заполните данные

Наш менеджер свяжется с Вами в ближайше время,
для уточнения заказа и оплаты

Общая сумма

Общий вес

0 грн

0 кг

Выбрать способ доставки:

Меню